Nedeľný Splav Váhu Sokolovce – Hlohovec

Ahoooooj !!!
Pridaj sa k nám na pohodový splav Váhu zo Sokoloviec do Hlohovca. Nerob si starosti, o všetko sa postaráme my. Daj si dokopy seba, partičku, rodinku, príď na parkovisko pred Zámockou záhradou pešo alebo si tam zaparkuj svoje auto a náš autobus ťa vyvezie hore na štart splavu do Sokoloviec. Nakoniec skončíme tam, kde sme začali.
Spoznaj krásu prírody v Hlohovci a jeho okolí z plavby po starom ramene rieky Váh. Vhodné aj pre rodiny s deťmi, a každého kto chce ísť von. Na výber sú paddleboardy, nafukovacie/plastové kanoe, rafty.
 
Každú nedeľu Splav Váhu – Úsek Sokolovce – Hlohovec
Čas stretnutia: 09:30 
Miesto stretnutia: Parkovisko pred Zámockou záhradou, Nábrežie A.Hlinku, Hlohovec
Presun autobusom na štart splavu do Sokoloviec.
Na začiatku trošku byrokracie, vydanie vodáckeho vybavenia a plavidiel, inštruktáž.
Na vodu vyrážame cca 10:30. Po 1,5-2hod zastavíme a spravíme si obedový piknik/opekačku. Následne pokračujeme ďalšiu 1,5-2hod do cieľa. V cieli sa v kľude vylodíme a poodovzdávame “čisté!” vodácke vybavenie.
Končiť budeme v Hlohovci pri našich autách.
Príchod cca 16:00, záleží od stavu vody, vetra a celkovej atmosféry.
 
PADDLEBOARD – 25€ / os. – v cene: Stand Up Paddleboard, pádlo, vesta, leash, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava do Sokoloviec 
 
KANOE pre 2-3 os. – 25€ / os., (dieťa do 10 r. v sprievode oboch rodičov 15€) – v cene: nafukovacie/plastové kanoe, pádla, vesty, pumpa, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava do Sokoloviec 
 
RAFT pre 6-7 os. – 25€ / os., (dieťa do 10 r. v sprievode oboch rodičov 15€) – v cene: nafukovací raft, pádla, vesty, pumpa, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava do Sokoloviec 

Ak máš vlastnú výbavu, ale radšej sa chceš pripojiť na našu parádnu akciu, neváhaj. Radi ti za polovičnú cenu spravíme rovnaký servis ako naším rekreantom.
 
Neváhaj a zaisti si svoj splav čo najskôr! Počet miest aj termínov je limitovaný !!!
Klikni na tlačidlo „ZAKÚPIŤ SPLAV
 
Pred nástupom na vodu dostanete kvalitnú inštruktáž. Na oblečenie odporúčame podľa počasia pokrývku hlavy, opalovací krém, plavky, tričko, kraťase, na nohy staré tenisky do vody, so sebou “pitný režim” a jedlo na opekačku/piknik.
 
Tešíme sa na Vás 🙂
Ahoooooj !!!

Dátum

máj 01 2022
Expired!

Čas

Čas ukončenia udalosti je +/- 1 hod.
9:30 - 16:00

Viac info

ZAKÚPIŤ SPLAV
Parkovisko pred Zámockou záhradou

Miesto

Parkovisko pred Zámockou záhradou
Nábrežie A.Hlinku, Hlohovec
Web stránka
https://goo.gl/maps/dEjLCr8vsK2xTqUN9
ZAKÚPIŤ SPLAV

Vložiť komentár