SPLAV rieky VÁH Sokolovce – Hlohovec – Otvorenie vodáckej sezóny 2022

Ahoooooj !!!
Pridaj sa k nám na otvorenie vodáckej sezóny na rieke Váh zo Sokoloviec do Hlohovca. Nerob si starosti, o všetko sa postaráme my. Daj si dokopy seba, partičku, rodinku, príď na parkovisko k Zámockej záhrade pešo alebo si tam zaparkuj svoje auto a náš parádny autobus ťa vyvezie hore na štart splavu do Sokoloviec. Nakoniec skončíme pri našich autách.
Spoznaj krásu prírody v Hlohovci a jeho okolí z plavby po starom ramene rieky Váh. Vhodné aj pre rodiny s deťmi, a každého kto chce ísť von. Na výber sú paddleboardy, nafukovacie/plastové kanoe, rafty.

Úsek Sokolovce – Hlohovec
Čas stretnutia: 09:00
Miesto stretnutia: Parkovisko pred Zámockou záhradou, Nábrežie A.Hlinku, Hlohovec
Presun autobusom na štart splavu do Sokoloviec.
Na začiatku trošku byrokracie, vydanie vodáckeho vybavenia a plavidiel, inštruktáž.
Na vodu vyrážame cca 10:00. Po 1,5-2hod zastavíme a spravíme si krátky obedový piknik. Následne pokračujeme ďalšiu 1,5-2hod do cieľa. V cieli sa v kľude vylodíme a poodovzdávame “čisté!” vodácke vybavenie. Tu bude pre nás pripravený kotlíkový guláš, opekačka, čapované pivo (nie je v cene splavu).
Končiť budeme v Hlohovci pri našich autách.
Príchod cca 15:00, záleží od stavu vody, vetra a celkovej atmosféry.

PADDLEBOARD25€ 20€ / os. – v cene: Stand Up Paddleboard, pádlo, vesta, leash, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava v rámci splavu (z Hlohovca do Sokoloviec)

KANOE pre 2-3 os. – 25€ 20€ / os., (dieťa do 10 r. v sprievode oboch rodičov 15€) – v cene: nafukovacie/plastové kanoe, pádla, vesty, pumpa, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava v rámci splavu (z Hlohovca do Sokoloviec)

RAFT pre 6-7 os. – 25€ 20€ / os., (dieťa do 10 r. v sprievode oboch rodičov 15€) – v cene: nafukovací raft, pádla, vesty, pumpa, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava v rámci splavu (z Hlohovca do Sokoloviec)

Ak máš vlastnú výbavu, ale radšej sa chceš pripojiť na našu parádnu akciu, neváhaj. Radi ti za polovičnú cenu spravíme rovnaký servis ako naším rekreantom.

Neváhaj a zaisti si svoj splav čo najskôr! Počet miest aj termínov je limitovaný !!!

Klikni na tlačidlo ZAKÚPIŤ SPLAV

Pred nástupom na vodu dostanete kvalitnú inštruktáž. Na oblečenie odporúčame podľa počasia pokrývku hlavy, opalovací krém, plavky, tričko, kraťase, na nohy staré tenisky do vody, so sebou “pitný režim” a jedlo na opekačku/piknik.

Tešíme sa na Vás 🙂
Ahoooooj !!!

Dátum

apr 30 2022
Expired!

Čas

Čas ukončenia udalosti je +/- 1 hod.
9:00 - 15:00

Viac info

ZAKÚPIŤ SPLAV
Parkovisko pred Zámockou záhradou

Miesto

Parkovisko pred Zámockou záhradou
Nábrežie A.Hlinku, Hlohovec
Web stránka
https://goo.gl/maps/dEjLCr8vsK2xTqUN9
ZAKÚPIŤ SPLAV

Vložiť komentár