Kemp Malý Dunaj

🙋‍♂️ Ahoooooj !!! 👊
Pridaj sa k nám na SUPrový víkendový čunder na Malom Dunaji🛶⛵️🏄‍♂️. Utečme spolu do slovenskej Amazonky na južnejšiu časť Slovenska, presnejšie sem https://goo.gl/maps/3jk31MFsVvvmiJ1c9
Miesto konania: Malý Dunaj – Rekreačné stredisko Madarász, Blahová – https://www.madarasz.sk/ cca hodku z Hlohovca. Z Paštekárne iba cca 40 minút.
Typ ubytovania: kemp – stany, spacáky, poldecáky, opekačka každý večer priamo na brehu rieky, perfektná stanovačka od piatku do nedele.
Pre fajnových je k dispozícií aj ubytovňa a ešte fajnovejších penzión. Všetko na rovnakom mieste.
Stredisko je perfektne vybavené, reštika, bazén, plážový volejbal, ohniská, šecko možné.
Program:
21.08.2020 /piatok/
Príchod do kempu, komu sa ako podarí. Stačí prísť hocikedy od 15/16:00 až do 21:00. V piatok sa utáboríme a spravíme si večernú opekačku. Môžeme dať zopár kvalifikačných beachvolejbalových zápasov. Príprava na sobotný splav.
22.08.2020 /sobota/
Ráno vstávame z mŕtvych a ideme na splav. Cca medzi 09:00 – 10:00 (upresníme si ráno po bojovej raňajkovej porade) sa vyvezieme hore na štart splavu. Začíname v reštike na brehu rieky. Každý vyfasuje svoje plavidlo a pôjdeme na vodu. Zhruba v polke sobotnajšieho splavu po cca 8-10km na vode sa zastavíme na obed v Jelke pri vodnom kolovom mlyne. Je tam parádna reštika. Potom sa následne dosplavujeme ďalších 8-10km do našeho kempu. V kempe pokračujeme v čundrovaní, pohodičke. Dostávame sa k hlavnému meču štvrtkového bíčvolejbalového turnaja. Večer klasická opekačka a zabávačka.
23.08.2020 /nedela/
Po raňajkách sa pobalíme do našich áut. Autá zostávajú v kempe na stráženom parkovisku. My vyrážame na splav, pokračujeme dolu po rieke. Po cca 8-10km, v čase obeda dorazíme do cieľa, kde si dáme klasický madarský obed. Nakoniec po nás príde povoz, ktorý nás odvezie späť k našim autám.
Na výber sú SUPká🏄‍♀️,kanoe🚣‍♀️, rafty🛶. Rezervuj si svoje miesto čo najskôr a zaisti si tak účasť na tejto parádnej akcii.
REZERVUJ si svoje miesto na vode a pádluj s nami!
Cena:
SUP – 55€ / os. – v cene: Stand Up Paddleboard, pádlo, vesta, leash, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava v rámci splavu
KANOE pre 2-3 os. – 45€ / os., (dieťa do 13 r. v sprievode oboch rodičov 25€) – v cene: nafukovacie/plastové kanoe, pádla, vesty, pumpa, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava v rámci splavu
RAFT pre 6-7 os. – 45€ / os., (deti do 13 r. v sprievode oboch rodičov 25€) – v cene: nafukovací raft, pádla, vesty, pumpa, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava v rámci splavu
Ak máš vlastnú výbavu. a chceš sa pripojiť na náš SUPerTrip, neváhaj. Radi ti za polovičnú cenu spravíme rovnaký servis ako naším rekreantom.
V cene nie je zahrnuté ubytovanie, strava a doprava na udalosť.
Do kempu sa NEtreba rezervovať, majú tam miesta požehnane – 10€/osoba/noc.
Do ubytovne a penziónu sa treba rezervovať na ich stránke – https://www.madarasz.sk/
Prihlasovanie na túto udalosť – klikni na tlačidlo “Rezervácia”.
Tešíme sa na Vás!
🙋‍♂️ Ahoooooj !!! 👊
Váš SUPer tím,
Banan a Sim

Dátum

aug 21 - 23 2020
Expired!

Čas

16:00 - 15:00

Viac info

Rezervuj
Rezervuj

Vložiť komentár