Malý Dunaj kemp zo stredy na piatok

🙋‍♂️ Ahoooooj !!! 👊
Pridaj sa k nám na 2,5-dňový čunder na Malý Dunaj🛶⛵️🏄‍♂️. Sprav si s nami víkend už v stredu po práci a utečme spolu do slovenskej Amazonky na južnejšiu časť Slovenska, presnejšie sem https://goo.gl/maps/3jk31MFsVvvmiJ1c9
Miesto konania: Malý Dunaj – Rekreačné stredisko Madarász, Blahová – https://www.madarasz.sk/ cca hodku z Hlohovca. Z Paštekárne iba cca 40 minút.
Typ ubytovania: kemp – stany, spacáky, poldecáky, opekačka každý večer priamo na brehu rieky, perfektná stanovačka od stredy až do piatku.
Pre fajnových je k dispozícií aj ubytovňa a ešte fajnovejších penzión. Všetko na rovnakom mieste.
Stredisko je perfektne vybavené, reštika, bazén, plážový volejbal, ohniská, šecko možné.
Program:
22.07.2020 /streda/
Príchod do kempu, komu sa ako podarí. My tam budeme už od obeda. Vám stačí prísť hocikedy od 15/16:00 až do 21:00. V stredu sa utáboríme a spravíme si večernú opekačku. Môžeme dať zopár kvalifikačných beachvolejbalových zápasov. Príprava na štvrtok.
23.07.2020 /štvrtok/
Ráno vstávame z mŕtvych a ideme na splav. Cca o 10:00 (upresníme si ráno po bojovej raňajkovej porade) sa vyvezieme hore na štart splavu. Začíname v reštike na brehu rieky. Každý vyfasuje svoje plavidlo a pôjdeme na vodu. Zhruba v polke štvrtkového splavu po cca 8-10km na vode sa zastavíme na obed v Jelke pri vodnom kolovom mlyne. Je tam parádna reštika. Potom sa následne dosplavujeme ďalších 8-10km do našeho kempu. V kempe začneme variť guláš (jedine, že by ho už začal variť niekto skorej, kto napríklad nestihol ráno vstať z mŕtvych). Pokračujeme v čundrovaní, pohodičke. Len varíme guláš a popritom sa dostávame k hlavnému meču štvrtkového bíčvolejbalového turnaja. Večer klasická opekačka a zabávačka. 
24.07.2020 /piatok/
Po raňajkách sa pobalíme do našich áut. Autá zostávajú v kempe na stráženom parkovisku. My vyrážame na splav, pokračujeme dolu po rieke. Po cca 8-10km v čase obeda sa priplavíme do reštiky pri ďalšom kolovom mlyne v Tomášikove, kde si dáme klasický maďarský obed. Tu sa podľa aktuálneho času rozhodneme, či nám stačilo splavu, alebo to ešte potiahneme ďalších cca 10 km do Jahodnej. Nakoniec po nás príde povoz, ktorý nás odvezie späť k našim autám.
 
Na výber sú SUPká🏄‍♀️,kanoe🚣‍♀️, rafty🛶. Rezervuj si svoje miesto čo najskôr a zaisti si tak účasť na tejto parádnej akcii. 
REZERVUJ si svoje miesto na vode a pádluj s nami!
Cena:
SUP – 50€ / os. – v cene: Stand Up Paddleboard, pádlo, vesta, leash, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava v rámci splavu
 
KANOE pre 2-3 os. – 40€ / os., (dieťa do 12 r. v sprievode oboch rodičov 20€) – v cene: nafukovacie/plastové kanoe, pádla, vesty, pumpa, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava v rámci splavu
 
RAFT pre 6-7 os. – 40€ / os., (deti do 12 r. v sprievode oboch rodičov 20€) – v cene: nafukovací raft, pádla, vesty, pumpa, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava v rámci splavu
Ak máš vlastnú výbavu. a chceš sa pripojiť na náš SUPerTrip, neváhaj. Radi ti za polovičnú cenu spravíme rovnaký servis ako naším rekreantom.
V cene nie je zahrnuté ubytovanie, strava a doprava na udalosť.
Do kempu sa NEtreba rezervovať, majú tam miesta požehnane – 10€/osoba/noc. 
Do ubytovne a penziónu sa treba rezervovať na ich stránke – https://www.madarasz.sk/
 
Prihlasovanie na túto udalosť – klikni na tlačidlo „Rezervuj“.
 
Tešíme sa na Vás!
🙋‍♂️ Ahoooooj !!! 👊
Váš SUPer tím,
Banan a Sim

Dátum

júl 22 - 24 2020
Expired!

Čas

15:00 - 15:00

Viac info

Rezervuj
Rezervuj

Vložiť komentár