Splav Váhu Hlohovec – Sereď

Ahoooooj !!!
Pridaj sa k nám na pohodový splav Váhu z Hlohovca do Serede. Nerob si starosti, o všetko sa postaráme my. Daj dokopy seba, partičku, rodinku, príď k „starému mostu“ pri Zámockej záhrade. Auto si nechaj na parkovisku pred Zámockou záhradou. Nelám si hlavu ani s dopravou, v cieli na nás počká autobus, ktorý nás pohodlne odvezie späť do Hlohovca.
Spoznaj krásu prírody v Hlohovci a jeho okolí z plavby po rieke Váh. Vhodné aj pre rodiny s deťmi a pre každého, kto chce ísť von:). Na výber sú paddleboardy, nafukovacie/plastové kanoe, rafty.

Splav Váhu – Úsek Hlohovec – Sereď
Čas stretnutia: 09:30
Miesto stretnutia: Starý most“ pri Zámockej záhrade, Nábrežie A.Hlinku, Hlohovec
Na začiatku trošku byrokracie, vydanie vodáckeho vybavenia a plavidiel, inštruktáž.
Na vodu vyrážame cca 10:00. Po 1,5-2hod zastavíme a spravíme si obedový piknik/opekačku. Následne pokračujeme ďalšiu 1,5-2hod do cieľa. V cieli sa v kľude vylodíme a poodovzdávame “čisté!” vodácke vybavenie. Posedenie v kempingu (možnosť zakúpenia občerstvenia).
Z cieľa následne transport autobusom späť na štart k vašim zaparkovaným autám.
Príchod späť do HC cca 16:00, záleží od výšky hladiny rieky, vetra a atmosféry na vode.

 
PADDLEBOARD – 25€ / os. – v cene: paddleboard, pádlo, vesta, leash, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava zo Serede späť do HC

 
KANOE pre 2-3 os. – 25€ / os., (dieťa do 10 r. v sprievode oboch rodičov 15€) – v cene: nafukovacie/plastové kanoe, pádla, vesty, pumpa, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava zo Serede späť do HC

RAFT pre 6-7 os. – 25€ / os., (dieťa do 10 r. v sprievode oboch rodičov 15€) – v cene: nafukovací raft, pádla, vesty, pumpa, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava zo Serede späť do HC

Ak máš vlastnú výbavu, ale radšej sa chceš pripojiť na našu akciu, neváhaj. Radi ti za polovičnú cenu spravíme rovnaký servis ako naším rekreantom.

 
Neváhaj a zaisti si svoj splav čo najskôr! Počet miest aj termínov je limitovaný !!!

Klikni na tlačidlo „ZAKÚPIŤ SPLAV

 
Pred nástupom na vodu dostanete kvalitnú inštruktáž. Na oblečenie odporúčame podľa počasia pokrývku hlavy, opalovací krém, plavky, tričko, kraťase, na nohy staré tenisky do vody, so sebou „pitný režim“ a jedlo na opekačku/piknik.

 
Tešíme sa na Vás 🙂
Ahoooooj !!! 

Dátum

sep 15 2022
Expired!

Čas

Čas ukončenia udalosti je +/- 1 hod.
9:30 - 16:00

Viac info

ZAKÚPIŤ SPLAV

Miesto

"Starý most" pri Zámockej záhrade
Nábrežie A.Hlinku, Hlohovec
Web stránka
https://goo.gl/maps/mrPEW463Z3ebwhnW9
ZAKÚPIŤ SPLAV

Vložiť komentár