Splav Váhu – Hlohovec – Sereď

Ahoooooj !!!
Pridaj sa k nám na pohodový splav Váhu z Hlohovca do Serede. Nerob si starosti, o všetko sa postaráme my. Daj si dokopy partičku, rodinku, príď k „Mýtnici“ pri Zámockej záhrade pešo, alebo autom. Ak prídeš autom, tak si ho zaparkuj na tom dlhom pozdĺžnom parkovisku pri hrádzi – pri Zámockej Záhrade a len pešo prejdi po hrádzi cca 100m nižšie k „Mýtnici“ na štart splavu. Nelám si hlavu ani s dopravou, v cieli na nás počká autobus, ktorý nás pohodlne odvezie späť do Hlohovca.
Spoznaj krásu prírody v Hlohovci a jeho okolí z plavby po rieke Váh. Vhodné aj pre rodiny s deťmi a pre každého, kto chce ísť von:). Na výber sú paddleboardy, nafukovacie/plastové kanoe, rafty.

Splav Váhu – Úsek Hlohovec – Sereď

Čas stretnutia: 09:30
Miesto stretnutia: “Mýtnica”, pri Zámockej záhrade, Nábrežie A. Hlinku, Hlohovec 
Na začiatku trošku byrokracie, vydanie vodáckeho vybavenia a plavidiel, inštruktáž.
Na vodu vyrážame cca 10:00. Po 1,5-2hod zastavíme a spravíme si obedový piknik/opekačku. Následne pokračujeme ďalšiu 1,5-2hod do cieľa. V cieli sa v kľude vylodíme a poodovzdávame “čisté!” vodácke vybavenie. Posedenie v kempingu (možnosť zakúpenia občerstvenia).
Z cieľa následne transport autobusom späť na štart k vašim zaparkovaným autám.
Príchod späť do HC cca 16:00, záleží od výšky hladiny rieky, vetra a atmosféry na vode.

Ak máš vlastnú výbavu, ale radšej sa chceš pripojiť na našu akciu, neváhaj. Radi ti za polovičnú cenu spravíme rovnaký servis ako naším rekreantom.

Neváhaj a zaisti si svoj splav čo najskôr! Počet miest aj termínov je limitovaný !!!

Klikni na tlačidlo „ZAKÚPIŤ SPLAV

Pred nástupom na vodu dostanete kvalitnú inštruktáž. Na oblečenie odporúčame podľa počasia pokrývku hlavy, opalovací krém, plavky, tričko, kraťase, na nohy staré tenisky do vody, so sebou „pitný režim“ a jedlo na opekačku/piknik.

 
Tešíme sa na Vás 🙂
Ahoooooj !!! 

Dátum

apr 29 2023
Expired!

Čas

Čas ukončenia udalosti je +/- 1 hod.
9:30 - 16:00

Viac info

ZAKÚPIŤ SPLAV

Miesto

Mýtnica pri Zámockej záhrade
Nábrežie Andreja Hlinku, Hlohovec
Web stránka
https://goo.gl/maps/bmKqcmBte2hyJH9b7
ZAKÚPIŤ SPLAV

Vložiť komentár