Splav Váhu Nové Mesto nad Váhom – Piešťany

Ahoooooj !!! 
Pridaj sa k nám na pohodový splav Váhu z Nového Mesta nad Váhom do Piešťan. Nerob si starosti, o všetko sa postaráme my. Daj dokopy seba, partičku, rodinku, príď k Piešťanskému pivovaru ŽiWELL, kde nastúpime do autobusu, ktorý nás odvezie hore na štart splavu do Nového Mesta nad Váhom.
Spoznaj krásu prírody z plavby po rieke Váh. Vhodné pre každého. Na výber sú paddleboardy, nafukovacie/plastové kanoe, rafty.

Splav Váhu – Úsek Nové Mesto nad Váhom – Piešťany
Čas stretnutia: 09:30
Miesto stretnutia: Piešťansky pivovar ŽiWELL, Piešťany
Na začiatku presun autobusom hore na štart do Nového Mesta nad Váhom, trošku byrokracie, vydanie vodáckeho vybavenia a plavidiel, inštruktáž.
Na vodu vyrážame cca 10:30. Po cca 2hod zastavíme a spravíme si obedový piknik/opekačku. Následne pokračujeme cca ďalšie 2hod do cieľa. V cieli sa v kľude vylodíme a poodovzdávame “čisté!” vodácke vybavenie. Končíme teda tam, kde máme zaparkované naše autá.
Príchod cca 16:00, záleží od stavu vody, vetra, atmosféry na vode.

 
PADDLEBOARD – 25€ / os. – v cene: Stand Up Paddleboard, pádlo, vesta, leash, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava z Piešťan na štart splavu

 
KANOE pre 2-3 os. – 25€ / os., (dieťa do 10 r. v sprievode oboch rodičov 15€) – v cene: nafukovacie/plastové kanoe, pádla, vesty, pumpa, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava z Piešťan na štart splavu

 
RAFT pre 6-7 os. – 25€ / os., (deti do 10 r. v sprievode oboch rodičov 15€) – v cene: nafukovací raft, pádla, vesty, pumpa, vodotesný obal, sprievod inštruktora, doprava z Piešťan na štart splavu

Ak máš vlastnú výbavu, ale radšej sa chceš pripojiť na našu parádnu akciu, neváhaj. Radi ti za polovičnú cenu spravíme rovnaký servis ako naším rekreantom.

 
Neváhaj a zaisti si svoj splav čo najskôr! Počet miest aj termínov je limitovaný !!!

Klikni na tlačidlo „ZAKÚPIŤ SPLAV

 
Pred nástupom na vodu dostanete kvalitnú inštruktáž. Na oblečenie odporúčame podľa počasia pokrývku hlavy, opaľovací krém, plavky, tričko, kraťase, na nohy staré tenisky do vody, so sebou „pitný režim“ a jedlo na opekačku/piknik.

 
Tešíme sa na Vás 🙂
Ahoooooj !!! 

Dátum

jún 25 2022
Expired!

Čas

Čas ukončenia udalosti je +/- 1 hod.
9:30 - 16:00

Viac info

ZAKÚPIŤ SPLAV

Miesto

Piešťansky pivovar ŽiWELL
Web stránka
https://goo.gl/maps/uoa8jUH9ztrE45bbA
ZAKÚPIŤ SPLAV

Vložiť komentár